fermacell® Therm25™ Uzyskaj bezpłatny plan instalacji już teraz!

Silny partner dla każdego zakresu zastosowania

Nieważne czy są to panele ścienne do ścian zewnętrznych, produkty do wykończeń ściennych, fasady wentylowane, sufity podwieszane, czy też trwałe, łatwe w pielęgnacji okładziny elewacyjne o trwałym pięknie. James Hardie oferuje optymalne rozwiązania dla każdego obszaru zastosowania. Zapoznaj się z pełną gamą produktów James Hardie Group i znajdź idealne rozwiązanie dla swojego projektu.

Panele ścienne fermacell® do wykończenia ścian zewnętrznych:

Płyty elewacyjne fermacell®

płyty elewacyjne fermacell® Powerpanel HD

fermacell® Powerpanel HD - Rozwiązanie dla ścian zewnętrznych

Zewnętrzne panele ścienne do wykończenia ściany zewnętrznej w drewnianej konstrukcji. Spełniają one funkcje nośne i usztywniające i mogą być stosowane bezpośrednio jako podklad pod tynk. Ze względu na dobre właściwości przeciwpożarowe mogą być stosowane również w konstrukcjach oddzielenia przeciwpożarowego.

Zastosowanie granulatu z lekkiego kruszywa ceramicznego oraz pianki szklanej pochodzącej z recyklingu jako dodatku skutkuje niską wagą, która ułatwia obróbkę. Niemniej jednak płyty fermacell® Powerpanel HD charakteryzują się wysoką wytrzymałością na ściskanie i zginanie. Jest to zapewnione dzięki wzmocnieniu wykonanemu z odpornych na alkalia włókien szklanych, zatwierdzonych przez instytuty aprobujące materialy budowlane.

Aby zapobiec kapilarnemu wchłanianiu wilgoci i jednocześnie utrzymać przepuszczalność pary wodnej, płyty fermacell® Powerpanel HD są zabezpieczone na etapie produkcji hydrofobową powłoką wierzchnią.

 

płyty elewacyjne fermacell® Powerpanel H2O

fermacell® Powerpanel H2O - Dla pozostałych rozwiązań fasadowych

Fermacell® Powerpanel H2O to płyta cementowo-betonowa elewacyjna o strukturze sandwich i dwustronnym wzmocnieniu warstwy wierzchniej z tkaniny z siatki szklanej odpornej na alkalia. Oferuje ona wiele korzyści przy zastosowaniu w konstrukcjach ściennych i sufitowych narażonych na działanie dużej ilości wilgoci.

Płyta Powerpanel H2O nadaje się również szczególnie do stosowania w elewacjach kurtynowych i wentylowanych a także  sufitach podwieszanych.
Podczas cięcia i łamania produktów fermacell® Powerpanel nie uwalnia się szkodliwy pył. Nie są wymagane specjalne środki bezpieczeństwa.

Widoczna wierzchnia powierzchnia płyty jest gładka, strona tylna jest lekko falista, kolor jest szary jak cement.

Twoje korzyści z zastosowania fermacell® w skrócie:

  • Łatwy montaż
  • Stabilność i wytrzymałość
  • Bezpieczna ochrona przeciwpożarowa
  • Najlepszy klimat wnętrz
płyty elewacyjne fermacell®

Oprócz produktów fermacell® do ścian zewnętrznych i elewacji wentylowanych, James Hardie oferuje również rozwiązania w zakresie zachowujacych trwałe piękno okładzin elewacyjnych z cementu włóknistego.

Poza trwałym, nigdy nie blaknącym wyglądem, produkty elewacyjne James Hardie wyróżniają się również niską wagą, łatwością montażu, łatwą konserwacją oraz tym, że są przyjazne dla środowiska. 


 
×

Systemy podłogowe fermacell® Therm25™

Dobra rada jest bezpłatna - zyskaj dopasowany projekt instalacji już teraz i czerp korzyści z elementów fermacell® Therm25™.
  • Ogrzewanie podłogowe jest takie proste.
  • Możliwość chodzenia po 24 godzinach
  • Niska wysokość montażu
  • W 100% suche rozwiązanie
  • A my zajmujemy się planowaniem!
  • Uzyskaj bezpłatny plan instalacji już teraz
Uzyskaj bezpłatny plan instalacji już teraz!
×