Zapraszamy do uczestnictwa w Holzbau Forum Polska

25.03.2019
Zapraszamy do uczestnictwa w Holzbau Forum Polska – prestiżowym wydarzeniu skierowanym do profesjonalistów z branży konstrukcji drewnianych. Tegoroczna edycja odbędzie się 26 i 27 .03. w Warszawie. Jednym z głównych Partnerów Forum jest firma fermacell.

 

Forum-Holzbau, jako międzynarodowa organizacja skupiająca naukowców i praktyków organizuje w Europie międzynarodowe konferencje związane z budownictwem drewnianym, którym towarzyszą przestrzenie wystawiennicze, odwiedzane przez więcej niż 4 tys. Uczestników. Edycja Polska odbędzie się już po raz trzeci 26-27 .03. 2019 roku w Warszawie.

5 prelekcji podzielonych na pięć sesji. Przestrzeń wystawiennicza z ponad 20 stoiskami dedykowanymi branży konstrukjci drewnianych. Miejsce dyskusji, nawiązywania kontaktów. A wieczorem uroczysta kolacja integrująca środowisko. Wszystko to obdędzie się w Warszawie, w hotelu Sangate przy ul. Komitetu Obrony Robotników 32. Kilka minut od lotniska Okęcie.

Jeśli budujesz domy drewniane, ale nigdy nie miałeś szansy studiować architektury czy budownictwa… – Jeśli studiowałeś powyższe kierunki, ale nigdy nie uczono Cię jak oblicza się konstrukcje drewniane…. – Jeśli projektujesz budynki drewniane, obliczasz konstrukcje od lat, ale wiesz, że rynek oferuje nowe produkty i technologie i chcesz wiedzieć jak je stosować w projektach… Przyjedź do WARSZAWY na wyjątkowe Holzbau Forum Polska. Wykładowcy z wiodących uczelni technicznych, prelegenci z najlepszych pracowni architektonicznych i biur konstruktorskich, eksperci z Kanady i Włoch będą Twoimi przewodnikami po współczesnym budownictwie drewnianym. Zyskasz wiedzę i kontakty, które w ciągu dwóch dni przesuną Twoją firmę o kilka pozycji w stosunku do konkurencji. Otwórz umysł na inspiracje i perspektywy globalnego rynku.

Zobacz program wykładów : https://forum-holzbau.pl/agenda/

 

 

×