fermacell® Therm25™ Uzyskaj bezpłatny plan instalacji już teraz!

Suchy jastrych FERMACELL na kanale PSB TV

27.06.2016

Chcesz dowiedzieć się co to jest suchy jastrych i dlaczego go stosować? Masz świetną okazję. Otóż FERMACELL we współpracy z Grupą PSB przygotował ciekawy film na ten temat. Nasz nowy materiał dostępny jest na kanale PSB TV, czyli w miejscu, gdzie oprócz informacji na temat elementów jastrychowych FERMACELL znajdziesz także wiele ciekawych pomysłów i porad dotyczących remontu domu, aranżacji mieszkania i urządzania ogrodu.

Po raz pierwszy w telewizji będzie można zobaczyć dlaczego warto stosować suchy jastrych z elementów gipsowo-włóknowych FERMACELL oraz jak prawidłowo go ułożyć. Pięciominutowy film przedstawia rekonstrukcję posadzki na stropie z belek drewnianych w budynku mieszkalnym. Ogladając go, poznasz zalety i ogólne zasady montażu suchego jastrychu FERMACELL.

Zdjęcia z budowy są bardzo inspirujące, przedstawione prosto i na temat, tak, aby przyciągnąć szeroką widownię. Film zostały zrealizowany w trakcie remontu mieszkania w jednej z przedwojennych kamienic na warszawskiej Woli. W roli eksperta występuje Marek Piotrowski, Techniczny Konsultant Sprzedaży FERMACELL. Film w czytelny i prosty sposób prezentuje zalety rozwiązania jakim jest suchy jastrych.

Cały materiał został zrealizowany na placu budowy, a dokładniej podczas rekonstrukcji posadzki na drewnianym stropie, co znacznie pomaga przyswoić sobie wiedzę z tematyki jastrychów. Jednakże przedstawione na filmie rozwiązanie może być również stosowane do innych rodzajów stropów i pomieszczeń.

Dzięki fachowej, ale dobrze przekazanej przez specjalistę wiedzy zasady montażu suchych jastrychów, ich zalety oraz ograniczenia, a także wszystkie skomplikowane informacje dotyczące funkcjonowanie warstw stropów stają sie bardzo zrozumiałe dla każdego widza.

FERMACELL poprzez pojawienie się w kanale PSB TV realizuje kilka celów.

- Udostępniając ten film chcemy zwiększyć świadomość społeczną na temat marki FERMACELL, a jednocześnie pokazujemy, jak szybko i skutecznie można przeprowadzić remont przy zastosowaniu elementów jastrychowych wykonanych z płyt gipsowo-włóknowych. Oprócz tego pokazujemy, że zależy nam zarówno na współpracy z majsterkowiczami, jak i profesjonalistami. Jeżeli po obejrzeniu filmu będą jakieś dodatkowe pytania dotyczące suchego jastrychy, to służymy fachowym doradztwem technicznym. W praktyce oznacza to, że pomożemy rozwiązać każdy problem dotyczący systemów suchej zabudowy – zapewnia Marek Mańkowski, dyrektor sprzedaży FERMACELL.

Nowy film dostępny jest tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=4rJSS071DaM

×

Systemy podłogowe fermacell® Therm25™

Dobra rada jest bezpłatna - zyskaj dopasowany projekt instalacji już teraz i czerp korzyści z elementów fermacell® Therm25™.
  • Ogrzewanie podłogowe jest takie proste.
  • Możliwość chodzenia po 24 godzinach
  • Niska wysokość montażu
  • W 100% suche rozwiązanie
  • A my zajmujemy się planowaniem!
  • Uzyskaj bezpłatny plan instalacji już teraz
Uzyskaj bezpłatny plan instalacji już teraz!
×