fermacell® Therm25™ Uzyskaj bezpłatny plan instalacji już teraz!

Najnowsze Instrukcje montażu płyt fermacell

19.05.2015

Na stronach internetowych firmy fermacell dostępne są już zaktualizowane instrukcje montażu płyt gipsowo-włóknowych i elementów jastrychowych. W broszurach informacyjnych zaprezentowano najnowsze produkty i rozwiązania fermacell oferowane na rynku polskim zgodnie z obowiązującymi Normami Europejskimi dotyczącymi systemów suchej zabudowy.

Publikacje Płyty gipsowo-włóknowe instrukcja montażu oraz Elementy jastrychowe instrukcja montażu skierowane są w głównej mierze do firm wykonawczych oraz do architektów, projektantów i konstruktorów. W plikach PDF w bardzo jasny i czytelny sposób przedstawiono instrukcje montażu systemów suchej zabudowy fermacell dostosowane do najnowszych wymagań norm europejskich.

Płyty gipsowo-włóknowe

Płyty gipsowo-włóknowe

Aktualizacja instrukcji montażu dla płyt gipsowo-włóknowych fermacell została poszerzona o szereg informacji dotyczących nowych konstrukcji oraz dostosowanie już istniejących rozwiązań do obecnie obowiązujących norm europejskich. Publikacja została poszerzona o nowe produkty (FIREPANEL FERMACELL A1) i rozwiązania ochrony konstrukcji drewnianej wg normy europejskiej. Można w niej również znaleźć informację na temat: standardów wykańczania powierzchni: Q1,Q2,Q3,Q4. Broszura liczy obecnie 67 stron. 
 
Elementy jastrychowe

Elementy jastrychowe

W najnowszej instrukcji montażu elementów jastrychowych znajdziemy m.in.: profesjonalne informacje techniczne oraz cenne wskazówki dotyczące układania gotowych jastrychów z pojedynczych płyt gipsowo-włóknowych. Broszura została również uzupełniona o wiadomości dotyczące stosowania systemów uszczelniających fermacell. Publikacja liczy obecnie 49 stron.

 
×

Systemy podłogowe fermacell® Therm25™

Dobra rada jest bezpłatna - zyskaj dopasowany projekt instalacji już teraz i czerp korzyści z elementów fermacell® Therm25™.
  • Ogrzewanie podłogowe jest takie proste.
  • Możliwość chodzenia po 24 godzinach
  • Niska wysokość montażu
  • W 100% suche rozwiązanie
  • A my zajmujemy się planowaniem!
  • Uzyskaj bezpłatny plan instalacji już teraz
Uzyskaj bezpłatny plan instalacji już teraz!
×