fermacell zaprasza na targi BUDMA w Poznaniu - pawilon 3 stoisko nr 32 B

29.01.2018

 

W dniach 30.01-02.02.2018 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury.

 

To jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 800 firm z Polski i zagranicy. Na targach swoje stoisko mieć bedzie także Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe – SEDG, które reprezentować będzie firma STO i fermacell.

„Tego typu wydarzenie jak poznańskie targi są doskonałą okazją aby zaprezentować, prężnie działające stowarzyszenie jakim jest Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe szerszemu audytorium „ – wyjaśnia Paweł Gorzelany, członek komisji rewizyjnej Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe (EDG) zostało zarejestrowane w kwietniu 2017. Jest organizacją zrzeszającą firmy, które obserwując rozwój budownictwa drewnianego na świecie chciałyby, aby stało się ono popularne także w Polsce.

Członkami Stowarzyszenia są zarówno firmy zajmujące się prefabrykowanym budownictwem energooszczędnym, jak i producenci materiałów dedykowanych do tego typu konstrukcji.

Stowarzyszenie kładzie duży nacisk na propagowanie prefabrykowanego budownictwa drewnianego, energooszczędność i pasywność budynków. Widząc zalety technologii prefabrykowanych Stowarzyszenie postawiło na budowę świadomości oraz dbałość o jakość i rzetelność wykonania wg. ujednoliconych wytycznych technicznych opartych na przepisach prawa.

Podczas czterech dni trwania targów do Państwa dyspozycji będą doradcy techniczni firm członkowskich: STO i fermacell, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą na temat nowoczesnych i ekologicznych systemów budowlanych.

Więcej informacji na temat obu wydarzeń można znaleźć na stronie targów BUDMA.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska fermacell: pawilon 3 stoisko nr 32 B

×