Centrum Budownictwa Energooszczędnego w czasie trwania targów BUDMA 2015

06.03.2015

Producent systemów suchej zabudowy Fermacell ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do Centrum Budownictwa Energooszczędnego, które zostanie zorganizowane w dn. 10-13 .03. na targach BUDMA w Poznaniu. W jednym miejscu, na powierzchni ponad 370 m², będzie można spotkać się z ekspertami w dziedzinie budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Podczas trwania największych targów budowlanych w Polsce BUDMA 2015 zostanie uruchomione Centrum Budownictwa Energooszczędnego w ramach którego będzie można porozmawiać z projektantami oraz zapoznać się z kompleksową ofertą renomowanych europejskich firm z sektora budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Podczas całej imprezy targowej prezentowane będą konkretne oferty na dom jedno- lub wielorodzinny, przedszkole, szkołę lub inny budynek o charakterze publicznym bądź komercyjnym. Akcja organizowane jest pod patronatem firm: STEICO, FERMACELL, STO-ISPO, SIMPSON STRONG TIE, DIETRICH’S, NATURA DOMY, GENERO, KLIMATECH, REBEL MODULE, UNIVY, NORPOLHAUS, ECOLOGIC, PRZEMKO I MAGBOS.

Jeżeli interesują Cię energooszczędne, ekologiczne, a przed wszystkim ekonomiczne rozwiązania budowlane odwiedź koniecznie Centrum Budownictwa Energooszczędnego!

×