fermacell® Therm25™ Uzyskaj bezpłatny plan instalacji już teraz!

Budma 2016

31.01.2016

Centrum Budownictwa Energooszczędnego – edycja 2016!

Już za kilka dni w Poznaniu rozpoczną się największe targi budowlane w Polsce – Budma 2016. Tak jak w latach poprzednich, tak również i w tym roku, dla wszystkich zainteresowanych oszczędnymi i zdrowymi technologiami w dniach 2- 5 luty 2016 zorganizujemy Centrum Budownictwa Energooszczędnego. W jednym miejscu, na powierzchni ponad 390 m², będziecie mogli poznać od podszewki tajniki domów energooszczędnych i pasywnych. Tutaj także porozmawiacie z ekspertami oraz zobaczycie jak w praktyce wygląda budowa w oparciu o systemy STEICO i FERMACELL.
 


 

Tegoroczna Budma ma obfitować w pokazy i dyskusje dotyczące budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Jednym z najciekawiej zapowiadających się wydarzeń będzie z pewnością Centrum Budownictwa Energooszczędnego, które zostanie zorganizowane na powierzchni 390 m kwadratowych. W pawilonie 3, na stoisku 27 będzie można porozmawiać z projektantami oraz zapoznać się z kompleksową ofertą najważniejszych europejskich firm z sektora budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Natomiast najbardziej zainteresowani nowoczesnym budownictwem otrzymają konkretne oferty na dom jedno lub wielorodzinny, szkołę, przedszkole lub inny budynek użyteczności publicznej. Porad będą udzielać przedstawiciele firm producenckich - FERMACELL oraz STEICO CEE, a także doradcy techniczni i handlowi firm budowlanych: NATURA-DOMY, GENERO, REBEL MODULE, NORPOLHAUS, ECOLOGIQ, DOMY BIEDRZYCKI, FUTURADOM, DOMY i DACHY, ZETBEER.
 Centrum Budownictwa Energooszczędnego

2-5 luty 2016, Pawilon 3, Stoisko 27, Budma

Zapraszamy!

×

Systemy podłogowe fermacell® Therm25™

Dobra rada jest bezpłatna - zyskaj dopasowany projekt instalacji już teraz i czerp korzyści z elementów fermacell® Therm25™.
  • Ogrzewanie podłogowe jest takie proste.
  • Możliwość chodzenia po 24 godzinach
  • Niska wysokość montażu
  • W 100% suche rozwiązanie
  • A my zajmujemy się planowaniem!
  • Uzyskaj bezpłatny plan instalacji już teraz
Uzyskaj bezpłatny plan instalacji już teraz!
×