W dniach 12-15.02.2019 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury.

 

To jedno  z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 800 firm z Polski i zagranicy.

fermacell zaprasza do odwiedzenia Centrum Budownictwa Drewnianego, przygotowanego wspólnie z firmą STEICO w pawilonie 3 na stoisku nr 73. Będzie to największa w Polsce wystawa dedykowana tematyce budownictwa energooszczędnego realizowanego z materiałów drewnopochodnych.

 

Centrum Budownictwa Drewnianego ma charakter nie tylko wystawienniczy, ale również informacyjny, podczas targów swoim doświadczeniem podzielą się doświadczeni projektanci, producenci domów a także doradcy fermacell specjalizujący się w realizowaniu obiektów budowlanych o konstrukcji drewnianej.

Zapraszamy również do udziału w debacie ekspertów oraz seminarium na temat optymalnego budownictwa drewnianego, których firma STEICO jest organizatorem.

Temat: Budownictwo drewniane w Polsce: standardy 2021

Kiedy: wtorek 12.02.2019, godz. 12.30-14
Gdzie: MTP Poznań, pawilon 3, sala konferencyjna A