Wydajne rozwiązania do suchej zabudowy - 1 płyta zamiast 2 warstw płyt

Naturalne produkty do wykańczania wnętrz: płyty gipsowo-włóknowe Fermacell

 

Szczególne właściwości płyt gipsowo-włóknowych Fermacell, wynikające z użytych do ich produkcji materiałów, a także sposobu ich obróbki, sprawiają, że są one idealne do ekonomicznej suchej zabudowy. Ich zalety znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków oraz przy wykańczaniu podłóg, sufitów czy też poddaszy. Zalicza się do nich z jednej strony wysokie obciążenia konsolowe,  wytrzymałość na uderzenie piłką, a z drugiej strony łatwy montaż oraz doskonałą izolację akustyczną. Ponadto pozwalają one zapewnić wspaniały klimat pomieszczeń, są przebadane pod kątem biologiczno-budowlanym i – co najważniejsze – poszerzają zakresy komfortu zabudowy.

 

Wyjątkowa zaleta: 1 płyta zamiast 2 warstw płyt poszycia, która umożliwia wykonanie ekonomicznych konstrukcji ściennych (także w łazienkach).
 

W aktualnym prospekcie „Fermacell Rozwiazania do suchej zabudowy” oraz w najnowszym filmie fermacell Zalety systemu suchej zabudowy” znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje oraz porady na ten temat.